O firmie

O firmie

Nasza przygoda z profesjonalną oprawą muzyczną imprez tanecznych zaczęła się w 2003r. Od tego czasu pod nazwą DJ Mateo w dobrze sprawdzonym składzie DJ Wodzirej Mateusz + Akordeonista Jarek postanowiliśmy uświetniać nie tylko małe bankiety ale również bale, dancingi i przede wszystkim przyjęcia weselne z poprawinami.

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i z wyczuciem gustów bawiących się gości. Zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania Klienta. Nie mamy sztywno ustalonego planu imprezy. Muzyka, zabawy, animacje i wodzirejka dostosowywana jest na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz ich wieku. W przeciwieństwie do zespołów muzycznych, nie robimy długich i częstych przerw dzięki czemu goście mogą bawić się zawsze kiedy mają na to ochotę.


1.Mateusz,Jarek

Piękny, wzruszający, dopięty na ostatni guzik, niezapomniany? To Wasz Dzień – przeżyjcie go tak, jak tego pragniecie! Jeśli nie znaleźliście jeszcze pomysłu na oprawę muzyczną swojego wesela, być może właśnie DJ wodzirej na wesela okaże się dla Was najlepszą alternatywą? Nie zwlekajcie dłużej! Zadzwoń, zapytaj o wolny termin.


Repertuar

Posiadam bardzo szeroki repertuar, którego ogólny zarys przedstawiam poniżej:

  • POLSKIE PRZEBOJE (Jantar, Rodowicz, Krawczyk, Kombi, Enej…),
  • PRZEBOJE MUZYKI ŚWIATOWEJ (Abba, Boney M, Modern Talking, Smokie,…),
  • DISCO POLO i DANCE (Boys, Toples, Bayer Full, Classic, Mig, Power Play…),
  • MUZYKA WESELNA (Żono moja, Czerwone i bure, Cyganeczka Zosia, …),
  • TAŃCE STANDARDOWE (Walc, Oberek, Polka, Tango, Rumba, Rock&Roll…),
  • ROCK (U2, Roxette, Scorpions, Lady Pank, T-Love…).

Oczywiście istnieje możliwość ustalenia własnego repertuaru, który uzgadniany jest przy spotkaniu.

pod-5brepertuar5d0

 


 Biesiada za stołami

Dodatkowym atutem cenionym przez gości weselnych jest zabawa i wspólne śpiewanie „za stołami”. Współpracuję z profesjonalnym i doświadczonym akordeonistą – wokalistą Jarkiem, z którym wspólnie zabawiamy gości w trakcie przerw przy dźwiękach nagłośnionego akordeonu i tamburyna śpiewając tradycyjne polskie biesiadne przeboje.


Biesiada

 


Karaoke

Karaoke -śpiewu szał…

W swojej ofercie proponuję również Państwu integrację gości poprzez zabawę – karaoke. Dzięki profesjonalnym podkładom ponad 1000 polskich i zagranicznych utworów zapewniam wspaniałą atmosferę i wiele niezapomnianych i miłych chwil.


Dodatkowo…

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt (Denon, FBT, Lexicon, Alesis, Shure, T.bone, Hohner), który gwarantuje niezawodność i najwyższą jakość dźwięku. Nowoczesne oświetlenie typu LED (American DJ) oraz wytwornice mgły i dymu i baniek mydlanych, którymi dysponujemy nadają wyjątkowy klimat każdej imprezie. Szczegóły w dziale sprzęt.

Posiadamy własny transport, którego koszt na terenie Puław i okolic (w promieniu 50km) jest wliczony w cenę usługi.


Dlaczego my?

Ślub i wesele to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wspólnie z Jarkiem dokładamy wszelkich starań, aby był on nie tylko najważniejszym ale zarazem najpiękniejszym i niezapomnianym dniem w życiu Państwa jak i wszystkich bawiących się gości.