Sprzęt

Sprzęt

banner sprzet

mateo-sprzety0

Sprzęt

Aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku korzystam z nagrań o parametrach studyjnych. Do odtwarzania utworów wykorzystuję profesjonalny sprzęt DJ’ski światowych marek takich jak: Denon i Pioneer. Całość dopełnia sprzęt nagłośnieniowy o mocy 1,5kW oraz efekty świetlne na bazie technologi LED.

1-konsola

Konsola

Sercem całego zestawu jest podwójny odtwarzacz DENON HD-2500 oraz mikser PIONEER DJM-500. Dźwięk zostaje poddany cyfrowej obróbce poprzez procesor dźwięku DBX DriveRack PX. Dodatkowo posiadam kamerę pogłosową ALESIS MicroVerb 3. Wszystko w profesjonalnym case.

2-naglosnienie

Nagłośnienie

Za natężenie dźwięku odpowiada system nagłośnienia firmy ELESTRA i FBT. Moc do kolumn dostarczają końcówki mocy firmy ADS z serii LX-1400 i LX-1100. Napięcie stabilizuje UPS EVER POWERLINE RT 1000.

3-akcesoria0

Akcesoria

Do prowadzenia imprez i zabawiania gości służy system bezprzewodowych mikrofonów firmy SHURE PG 1288E/PG30 typu „Hand” oraz „Headset”. Do tradycyjnej biesiady służy akordeon WELTMEISTER 120 z systemem nagłośnieniowym T-BONE oraz tamburyn. Ten kompletny osprzęt pozwala na nagłośnienie każdej wielkości sali czy nawet pleneru.

4-oswietlenie

Oświetlenie

Za nastrój w trakcie imprezy odpowiada profesjonalne oświetlenie firmy AMERICAN DJ w całości oparte na technologi LED, sterowane za pomocą protokołu DMX. W skład zestawu wchodzą: 2x QUAD GEM, 2x COLOR BURST 8, 2x COMSCAN oraz dymiarka FLASH 900W.

5-karaoke

Karaoke

Do karaoke wykorzystuję projektor firmy BenQ 612ST o krótkim rzucie. Tekst wyświetlany jest na ekranie typu POP przystosowanym do przedniej i tylnej projekcji w zależności od występujących warunków na sali. Do śpiewania służą bezprzewodowe mikrofony firmy SEKAKU a całość miksowana jest sprzętem firmy ALESIS.