DJ NA STUDNIÓWKĘ

Oferta DJ na
studniówkę

DJ | WODZIREJ | PREZENTER

ILE KOSZTUJE DJ NA STUDNIÓWKĘ?

DJ na studniówkę - Śląsk

Oferta Studniówkowa DJ MATEO

dj na wesele katowice - dj mateo

PAKIET STUDNIÓWKA - 3000 zł

DJ

WODZIREJ

ANIMATOR

KOORDYNATOR

Zadbam o to aby Wasza studniówka zapadła Wam w pamięci na zawsze!

Studniówka na Śląsku!

STUDNIÓWKA

Najlepsza zabawa do granic możliwości!

silesia perfect wedding

DJ NA BAL MATURALNY

Studniówka to wydarzenie, które na bardzo długo zapada w pamięć! Gorąca zabawa do granic Waszych możliwości. Bal maturalny czyli, taneczne rytmy, atrakcyjne animacje i chwila rozluźnienia przed maturą. DJ MATEO to najlepsza, wyselekcjonowana muzyka oraz profesjonalne nagłośnienie wraz z oświetleniem. Gwarantuję niepowtarzalny mix utworów na najwyższym technicznym poziomie! Zaczynając od tanecznych nowości w klubowym klimacie, po znane i lubiane kawałki lat 70., 80., i 90. Gram dla każdego uczestnika, parkiet rozgrzewają nie tylko uczniowie ale także nauczyciele. 

0 %
ZADOWOLENIA!

W tych miastach bywam regularnie! Katowice, Bytom, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Tychy, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Ruda Śląska, Mysłowice, Bielsko-Biała, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Czeladź
A gdzie będzie Wasza studniówka?

Oprawa muzyczna STUDNIÓWEK!

DJ NA BAL MATURALNY

NAJLEPSZE STUDNIÓWKI NA ŚLĄSKU!

Muzyka na Studniówkę!

Prowadzenie
najlepszej studniówki!

Tylko profesjonalny DJ na Studniówkę!

Studniówka to bardzo ważna impreza. Ważna nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli oraz rodziców. Dlatego jest uważana za pierwszą ważną imprezę w dorosłym już życiu. Bal maturalny jest wspominany przez całe życie. Zdecydowanie, prowadzenie takiej imprezy należy powierzyć tylko sprawdzonemu i doświadczonemu DJ’owi.

szukasz dj na studniówkę?

Bal maturalny, zdecydowanie nie jest zwykłą i prostą do poprowadzenia imprezą.  Dlatego potrzebny jest tutaj osoba, który potrafi połączyć świetną zabawę z dobrze dobraną muzyką. Młodzież to bardzo wymagający klient. Każdy słucha innego rodzaju muzyki, każdy ma inny gust muzyczny. Z pewnością tylko profesjonalny DJ na studniówkę potrafi odpowiednio wyselekcjonować utwory oraz zadbać o wysoki poziom całej imprezy.

Zapytaj mnie o wolny termin

Mateusz Wodarczyk
+48 798 422 608
kontakt@djmateo.pl

  Imię i nazwisko: Email:
  Telefon: Rodzaj imprezy:
  Data imprezy:
  Miejsce imprezy:
  Wiadomość:

  najlepszy bal na śląsku

  Muzyka na
  STUDNIÓWCE
  to nie wszystko!

  Zaplecze techniczne - to ważny element

  Niezbędnym elementem każdej  udanej studniówki, jest także profesjonalne oświetlenie. Dlatego chciałbym Was tutaj pozytywnie zaskoczyć, ponieważ w swojej ofercie posiadam bardzo szeroki wachlarz usług. Dekoracja światłem, profesjonalne ruchome głowy oraz oświetlenie LED, przy których poczujecie się niczym na koncercie lub w ulubionym klubie. Z pewnością oświetlenie dekoracyjne stworzy niesamowity, a przede wszystkim wyjątkowy klimat.

  MATEUSZ WODARCZYK SILESIA PERFECT WEDDING
  ul. ks. dr. Józefa Knosały 71/6, 41-922 Radzionków
  NIP: 6452502625
  REGON: 363917415
  tel. +48 798 422 608
  @: kontakt@djmateo.pl