pytania do DJ

FAQ

Pytania i odpowiedźi

najczęściej zadawane pytania!

NAJLEPSZY DJ NA WESELE

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiadam
na pytania!

dj na wesele katowice - dj mateo

Aby jak najszybciej otrzymać odpowiedź proszę o wiadomość z informacją o jaki termin pytacie ale też gdzie odbędzie się impreza! Oprócz wolnego terminu musi umożliwić nam współpracę logistyka.

Teoretycznie zasięg naszej pracy to 100km od miasta Radzionków. W teorii jesteśmy w stanie dojechać dalej ale jest to uzależnione od faktycznej odległości, godziny rozpoczęcia imprezy a także czy jest to impreza dwudniowa (co na pewno jest bardziej na TAK). W zależności od tego jak daleko jedziemy ustalamy też nocleg dla dwóch osób.

Jedyna forma rezerwacji terminu to zawarcie umowy i wpłata zadatku. Umowy podpisujemy na spotkaniu które odbywa się w Radzionkowie, kawiarnia Tropikana lub drogą elektroniczną. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji terminu, wyjątkiem jest czas umówionej daty spotkania.

Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania online lub na żywo. Na spotkaniu zobaczycie filmy z wesel które nigdzie nie są opublikowane a przy okazji opowiem nieco o tym jak działamy i jakie mamy pomysły na uatrakcyjnienie Waszego wyjątkowego dnia.

Zawsze jesteśmy w dwie osoby:
Dj Mateo – osoba prowadząca całe wydarzenie, dbająca o każdy szczegół zarówno organizacyjny jak i muzyczny.
Asystent – osoba dbająca o każdy szczegół podczas zabaw, animacji i konkursów a także o oświetlenie i nasze media społecznościowe.

Wiadomość przed weselem która pozwoli Wam przygotować się do spotkania otrzymacie trzy miesiące przed weselem. W mailu tym są playlisty z utworami na poszczególne punkty stałe, lista zabaw, animacji i konkursów ale też scenariusz imprezy.

Spotkanie zazwyczaj odbywa się 2-3tygodnie przed imprezą i to od Was zależy czy widzimy się na żywo czy online. Po spotkaniu dopinamy wszystko mailowo.

Mamy film który chcemy wyświetlić, co będzie potrzebne ?
Posiadamy własny projektor i ekran a wszystko współgra z naszym sprzętem audio. Najważniejsza rzecz to przesłanie nam pliku co najmniej trzy dni przed imprezą, abyśmy mogli sprawdzić czy wszystko działa. Wyświetlamy tylko filmy, nie prezentacje (np. powerpoint).

Czekam na Wasze pytania!

Mateusz Wodarczyk
+48 798 422 608
kontakt@djmateo.pl

  Imię i nazwisko: Email:
  Telefon: Rodzaj imprezy:
  Data imprezy:
  Miejsce imprezy:
  Wiadomość:

  MATEUSZ WODARCZYK SILESIA PERFECT WEDDING
  ul. ks. dr. Józefa Knosały 71/6, 41-922 Radzionków
  NIP: 6452502625
  REGON: 363917415
  tel. +48 798 422 608
  @: kontakt@djmateo.pl