DJ NA WESELE Oferta

Oferta DJ na
wesele

DJ | WODZIREJ | PREZENTER | ANIMATOR

ILE KOSZTUJE DJ NA WESELE?

Poznaj ofertę DJ'a na wesele!

Oferta weselna
DJ MATEO

dj na wesele katowice - dj mateo

PAKIET WESELE - 5000 zł

PAKIET poprawiny - 2000 zł

DODATKI:

Ciężki dym

500 zł

Tort w ogrodzie

300 zł

Fontanny iskier

od 150 zł

Nagłośnienie akumulatorowe

500 zł

Dodatkowe atrakcje:

Ciężki dym – Do wytworzenia efektu „ciężkiego dymu” korzystamy z najlepszej tego typu maszyny na rynku firmy „Brightlight”. Maszyna ta działa na suchy lód dzięki czemu efekt jest oszałamiający za każdym razem. Oprócz pierwszego tańca można ciężkim dymem można udekorować tort weselny lub zorganizować nocną sesję na parkiecie.
• Ceremonia w ogrodzie – Planując ceremonię w ogrodzie nie można zapomnieć o odpowiedniej oprawie muzycznej. Możemy uświetnić Wasze wejście, stworzyć tło muzyczne w czasie ciszy ale i podkreślić zakończenie ceremonii. Dodatkowo posiadamy dwa mikrofony, aby każdy z gości usłyszał wszystko co mówi osoba prowadząca, ale też Młoda Para.

Fontanny iskier – wysokie na 2m fontanny iskier które mogą uświetnić Wasz pierwszy taniec, tort weselny lub sesje zdjęciową (dodatek do zimnych ogni). Fontanny palą się przez 30sek i są całkowicie bezpieczne, dlatego można je wykorzystać wewnątrz Sali weselnej.
Tort weselny w ogrodzie – hitem ostatnich lat są zimne ognie a my jak zawsze idziemy krok do przodu! Tort w ogrodzie, do którego zagramy Wasz wymarzony utwór i odpalimy dwie fontanny iskier. Całość będzie prowadzona niczym na Sali ale jednak będzie to coś oryginalnego i niezapomnianego. Polecamy połączyć taki tort z zimnymi ogniami.
Podziękowania w ogrodzie – Aby jeszcze bardziej wyróżnić osoby którym chcecie podziękować możemy całość zorganizować w ogrodzie. Będzie odpowiednia muzyka, mikrofony, dekoracje a nawet wyświetlimy film.

Wszystkie „muzyczne dodatki” możemy zorganizować w dowolnie wybranym miejscu ponieważ wykorzystujemy przy tym sprzęt który posiada wbudowany akumulator. Dwie niezależne kolumny marki BOSE, projektor LG oraz dwa mikrofony DNA. Dekoracje do podziękowań również są na baterie.

Oprawa muzyczna wesela!

DJ, WODZIREJ, ANIMATOR

ILE KOSZTUJE DJ NA WESELE?

Zapytaj mnie o wolny termin

Mateusz Wodarczyk
+48 798 422 608
kontakt@djmateo.pl

  Imię i nazwisko: Email:
  Telefon: Rodzaj imprezy:
  Data imprezy:
  Miejsce imprezy:
  Wiadomość:

  MATEUSZ WODARCZYK SILESIA PERFECT WEDDING
  ul. ks. dr. Józefa Knosały 71/6, 41-922 Radzionków
  NIP: 6452502625
  REGON: 363917415
  tel. +48 798 422 608
  @: kontakt@djmateo.pl