DJ NA WESELE SOSNOWIEC

DJ MATEO

Mateusz Wodarczyk

DJ | WODZIREJ | PREZENTER

NAJLEPSZY DJ NA WESELE w sosnowcu

DJ | Wodzirej | Animator - Sosnowiec

Mateusz
Wodarczyk

dj na wesele katowice - dj mateo

DJ MATEO - DJ na Wasze wesele

Jako DJ Mateo rozwijam siebie z zarazem warsztat swojej pracy, dlatego podnoszę standardy i wprowadzam nietuzinkowe rozwiązania. Z pewnością dbam o wszystko co wyjątkowe bo wiem że każdy najdrobniejszy detal jest bardzo ważny. Staram się przełamać stereotypy i realizuję odmienny styl zabawy weselnej zyskując tym samym większe zainteresowanie gości. Daję z siebie zawsze 108% a dzięki temu mamy szaloną zabawę w zwariowanym, energicznym ale, co ważne wyważonym stylu. Dlatego mamy pewność, że impreza okaże się wielkim zaskoczeniem dla Gości ale i dla Młodej Pary.

Najlepszy dj na wesele w Sosnowcu!

Czerpiąc radość z życia wprowadzam entuzjazm oraz pozytywną energie na parkiet zarażając tym samym wszystkich z którymi przebywam. Dlatego na Waszej imprezie dominuje radość, uśmiech i poczucie humoru.

DJ

WODZIREJ

ANIMATOR

KOORDYNATOR

DJ | Wodzirej | Animator

Oprawa muzyczna wesela

Muzyka na
WESELE

silesia perfect wedding

Profesjonalny dj na wesele sosnowiec

Wesele z klasą nie oznacza rezygnacji z zabaw i oczepin. Dlatego wodzirej na weselu powinien przede wszystkim proponować aktywność integrującą gości, która zachęci do zabawy. Z pewnością na weselu spotykają się dwie rodziny, które często widzą się pierwszy raz w życiu. Nie dla wszystkich jest to komfortowa sytuacja, zwłaszcza dla dalszej części rodziny i krewnych. Zadaniem dj’a, wodzirej na weselu jest pomoc w „przełamaniu lodów” i ale też w nawiązaniu relacji na nowo aby zmniejszyć dystans pomiędzy gośćmi. Co najlepiej działa w takich sytuacjach ? Z pewnością dpowiednio dobrana muzyka, która pozwoli gościom weselnym swobodnie wyjść na parkiet i w naturalny sposób nawiązać znajomość.

0 %

Poprowadzę WASZE wesele!

DJ NA WESELE ŚLĄSK

TEGO DNIA NIE MOŻNA POWTÓRZYĆ!

Jakie zabawy na wesele?

Wesele z klasą w
Sosnowcu!

Zabawy integracyjne z klasą!

Jakie zabawy proponujemy gościom ? Bez wątpienie najlepiej sprawdzają się wiązanki tematyczne które pozwalają swobodnie wyjść na parkiet zarówno doświadczonym tancerzom ale i tym którzy nie do końca czują się na parkiecie komfortowo. Z pewnością takie zabawy zawsze mają w sobie coś charakterystycznego, dzięki czemu wesele staje się niezapomniane. Dlatego na każdym weselu pojawiają się też konkursy drużynowe jak np. „Familiada” czy „Literki” a tutaj z kolei wprowadzamy element rywalizacji. Dzięki temu że wszystko prowadzone jest na luzie i z zachowaniem kultury nikt nie czuję się niezręcznie. Z pewnością rewelacyjnym pomysłem są też tańce integracyjne jak np. belgijka, macarena czy YMCA gdzie kroki są banalnie proste a sama nauka wyzwala pozytywną energię.

Zapytaj mnie o wolny termin

Mateusz Wodarczyk
+48 798 422 608
kontakt@djmateo.pl

  Imię i nazwisko: Email:
  Telefon: Rodzaj imprezy:
  Data imprezy:
  Miejsce imprezy:
  Wiadomość:

  Jakie oczepiny na weselu?

  DJ na Wesele
  Sosnowiec!

  Jakie oczepiny robi DJ na weselu?

  Klasyczne oczepiny co raz częściej są zastępowane przez nowe, bardziej widowiskowe i mniej krępujące propozycje. Oczepiny „Królewskie” czy „Skrzynie skarbów” pokazują że można wybrać „nową młodą parę” w komfortowy i nieośmieszający sposób. Kompromitujące i niesmaczne żarty nie mają swoich „pięciu minut” podczas wesela z klasą.

  Czego nie robi najlepszy DJ?

  Profesjonalny wodzirej na wesele Sosnowiec ? Nie zmusza do wzięcia udziału w zabawie, konkursie czy animacji. Z pewnością nie wyciąga gości do czepin czy kółeczka podczas integracji na parkiecie. Absolutnie nie namawia do picia wódki i nie krzyczy „gorzko gorzko”. Goście powinni czuć się na weselu komfortowo, swobodnie i na luzie a zadaniem wodzireja/konferansjera jest zapewnienie do tego dogodnych warunków.

  Dj na wesele Chorzów

  Dj na wesele Sosnowiec

  Dj na wesele Gliwice

  Dj na wesele Szczyrk

  Dj na wesele Kraków

  Dj na wesele Opole

  Dj na wesele Żywiec

  Dj na wesele Zabrze

  MATEUSZ WODARCZYK SILESIA PERFECT WEDDING
  ul. ks. dr. Józefa Knosały 71/6, 41-922 Radzionków
  NIP: 6452502625
  REGON: 363917415
  tel. +48 798 422 608
  @: kontakt@djmateo.pl